Říjen 2007

Maggie2

21. října 2007 v 11:11 | Farankapanda |  Taboo
Nová fotka Maggie :
To je tak strašně roztomilá kočka!

Gotta Get It Now

16. října 2007 v 16:17 Taboo
Neni to první singl z jeho alba. Song byl nahranej k filmu, ale nevim jak se ten film jmenuje brzo to zjistim ;o).
Song se jmenuje Gotta Get It Now. S Tabem zpívá někdo ze skupiny Yellowcard.
Musim říct, že je to hodně dobrej song!

Bleskovka

15. října 2007 v 14:46 | Farankapanda
1. Jak se jmenuje tohle CDčko?
2. V kterém roce vyšlo?
3. Který z členů je na tom CDčku nový?
4. 4 songy z toho CDčka
5. Co chceš na diplom?
Vyhrávají první tři!

Fergie Versus Pink (POPCORN hlásněte v anketě)

14. října 2007 v 20:23 | Farankapanda |  Z časopisů
Tentokrát proti sobě v duelu postavily zpěvačky, které to umí na jevišti pořádně rozjet. Přestože je každá jiná mají i mnoho společného. Která z nich to u tebe vyhraje na celé čáře?
FERGIE
Začátky : Fergie Vlastním jménem Stacy Ann Ferguson, už jako malá vystupovala v různých dětských pořadech a dabovala filmy. Později se svou kolegyní z televize Renee Sands založila skupinu Wild Orchid. V této formaci s nimi působila ještě Stefanie Ridel. Holkám vyšly dvě desky a chystaly další. Když byla téměř hotová, oznámilo jim vydavatelství, že o ni němá zájem, a se skupinou byl konec.
Drogy : Netušila, jak se vypořádat s úspěchem ani s tím když se rozpadne kapela. Když skupina Wild Orchid skončila sáhla i tahle holka po drogách: ,, Musela jsem vždycky fungovat jako zpěvačka a nikdy jsem se tomu nebránila. Ale když padal skupina, nedokázala jsem se s tím zklamáním vyrovnat. S drogama to bylo jednodušší. Nejdřív jsem brala extázi, potom krystal." Rapidně tady zhubla, což neuniklo jejim rodičům, a tak jim pomohli s odvykáním.
Hudba : Štěstí stálo při ní! V roce 2000 odešla ze skupiny Black Eyed Peas zpěvačka a náhoda tomu chtěla, že se kluci byli podívat na vystoupení Fergie. Řekli si, že tahle holka není k zahození, a domluvili se s ní na několika společných písničkách. A protože se práce osvědčila, stala se Fergie právoplatným členem skupiny. I když společně vydali desky Elephunk a Monkey Business, snila zpěvačka o sólové desce. Její sen se stal skutečností loni v září, album se jmenuje The Dutchess. S BEP ale nekonč, jen si dává menší pauzičku...
Filmy : Také Fergie je na plátně jako doma. Objevila se v komedii buď v klidu, loni jsme ji mohli vidět ve filmu Poseidon, kde se objevila v roli zpěvačky Glorie, a zazpívala tři písničky (s jednou jí dokonce pomáhal kolega z BEP Will.I.Am). Štěk dostala i v novém hororovém thrilleru Quentina Tarantina Grindhouse : Auto Zabiják. ,, Na něco většího nemám kvůli zpívání čas, ale jednou bych se ráda soustředila jen na hraní a dala příležitost hlavní roli."
Láska : Chodí s hercem Joshem Duhamelem, a i když se několikrát popíralo jejich zasnoubení zpěvačka takové zprávy vyvrací: ,, Je to lež. Pořád se to někde objevuje na internetu. Nikdy jsem nebyla zasnoubená ani těhotná. Když si přečtu, že jsem v tom, tak se sama sebe ptám: To jsem opravdu tak tlustá? Navíc mi pokaždé volá bybička a gratuluje mi!
Sex : Letos v dubnu v jednom rozhovoru prozradila, že když jí bylo osmnáct, byla co se sexu týče jako utržená ze řetězu. V minulosti posbírala i lesbické skušenosti. Nechce prozradit,kolik měla mužů, ale netají se s tím, že jich nebylo málo.
PINK
Začátky : Alecia Beth Moore, jak zní Pink celé jméno ,,zdědila" lásku k hudbě po svém otci, který hrál na kytaru a zpíval jí písničky. První vlastní hudební zkušenosti sbírala na střední škole ve skupině Middleground, která se bohužel moc neprosadila. Když jí bylo čtrnáct vystupavala v různých klubech, v šesnácti se chtla tria Choice s nímž natočila desku, která nikdy nevyšla. Pak se raději vydala po své cestě...
Drogy : S drogama začala jako třináctiletá holka. Tehdy se její rodiče rozešli, což těžce nesla. Potřebovala se z toho dostat, chtyla s první partičky kterou potkala, a stala se závyslá na heroinu: ,, káždý den jsem potřebovala nakopnout. teprve když se předávkovali tři kamarádi, probudila jsem se. Od toho dne jsem čistá A všem radím: Dejte ruce pryč od drog - zničí vás jak fyzicky, tak psychicky!"
Hudba : Debut Can't Take Me Home vyšel před sedmi l ety a měl nečekaný úspěch. V USA byl multiplatinový, celosvětově se ho prodaly čtyři miliony. V roce 2001 na sebe Pink upozornila, když si s Christinou Aguilerou, Myou a Lil' Kim střihla song Lady Marmelade, který se objevil na soundtracku k filmu Moulin Rouge. Potom už následovala alba M!ssundaztood a Try This. Loni se vrátila s deskou I Am Not Dead, na které si dělá legraci ze svých slavných kolegyní, a promlouvá do duše prezidentovi Bushovi.
Filmy : Jako sama za sebe vysoupila Pink ve filmech Ski to the Max(2000) a Rollerball (2002). krátký štěk měla v druhém dílu Charlieho Andílků a během loňského roku točila snímek Catacombs(Katakomby). Pink k tomu říká: ,,Není to jenom strašidelný film, ale i psychologický. Ukazuje, jak si mohou sourozenci ubližovat." Zpěvačka původně usilovalo o rali Janos Joplin v plánovaném životopisném filmu, ale nakonec si to rozmyslela.
Láska : Na začátku loňského roku si vzala na pláži v Kostarice motokrosového závodníka Careye Harta. Chodili spolu čtyři roky, a jelikož se závodník nedokázal rozhoupat, požádala ho o ruku originálním způsobem Pink. Svůj dotaz nechala rosvítit během závodů na světelné tabuli. Do dvou až tří let by se stala Pink ráda mamkou. Nejvíc by si přála holčičku.
Sex : Několikrát média psala o jejích žhavých líbačkách na veřejnosti, s klukama i holkama. Vyměňovat si polibky s dívkama ji baví, ale nic jiného k tomu Pink říct nechce. A proč taky? Doma má přece Careyho! A když náhodou spolu nejsou, neváhá mu posílat aspoň vášnivá vyznání po mailu.

Clumsy Video

13. října 2007 v 19:31 | Farankapanda |  Klipy
Novej Fergiin klip jmenuje se Clumsy.
Vůbec jsem netušila, že má mít novej klip ani na blackeyedpeas.com to nepsali...

Give It To Me

8. října 2007 v 20:36 | Farankapanda |  Klipy
Song od Timbalanda, Nelly Furtado a Justina Timerlakea
Přetočte si to asi na 00:25. Je tam Will.I.Am, asi bylo nějaký udílení cen a šoupli to do toho klipu.

Tabooova kočka

8. října 2007 v 14:11 | Farankapanda |  Taboo
Tabooova kočka Maggie.
Strašně roztomilá kočka! Doma mam taky kocoura (Tom), ale ten nemá tak krásnou srst jako tahle!!!